Biovic Pharm – kontraktowy producent suplementów diety i kosmetyków

Stwórz z nami własną markę.

Kompleksowa obsługa kontraktowa suplementów diety i kosmetyków to nasza specjalność.

Kilka słów o nas

Biovic Pharm to polska firma specjalizująca się w zakresie produkcji kontraktowej zarówno kosmetyków, jak i suplementów diety. Jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym tak dla przedsiębiorstw krajowych, jak i podmiotów z całej Europy. Dzięki temu mamy możliwość zaoferować realizację zamówień w bardzo korzystnych cenach. Zarówno na same surowce, opakowania, jak i gotowe produkty. Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne, a przy tym indywidualne podejście do każdego zlecenia. To podstawa utrzymania wzorowych i długotrwałych relacji biznesowych.

Produkcja kontraktowa w Biovic Pharm

Nasz nadrzędny cel to współpraca w zakresie kontraktowej produkcji suplementów diety oraz kosmetyków. Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zlecenia. Zakres danej usługi jest zawsze indywidualnie dostosowywany zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy.

W przypadku produkcji kontraktowej suplementów diety, oferujemy zarówno możliwość wytworzenia produktu w formie stałej (kapsułki, tabletki – także musujące, żelki, proszek), jak i w formie płynnej (krople, syropy, shoty, koncentraty).

Produkcja kontraktowa kosmetyków, czyli produkcja pod marką własną Klienta to możliwość wytworzenia w Biovic Pharm zarówno kremów, maści, żeli, balsamów, szamponów jak i peelingów, past do zębów oraz olejków.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do firm, które poszukują kompleksowej usługi, pozwalającej zarówno opracować skład produktu, zaprojektować opakowanie, wyprodukować dany suplement lub kosmetyk i opakować go. Po naszej stronie może być także konfekcjonowanie (zarówno z naszych surowców, jak i surowców powierzonych przez Klienta), dystrybucja oraz sprzedaż (samych surowców lub opakowań).

Biovic Pharm to Twój najlepszy wybór dla stworzenia nowej marki suplementu lub kosmetyku!

Sprawdź szczegóły naszej oferty i dostępne produkty w ramach produkcji kontraktowej lub nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, by poznać pełen wachlarz naszych możliwości.