Stwórz własną markę

Kompleksowa obsługa kontraktowa suplementów diety i kosmetyków

Biovic Pharm to godny zaufania partner biznesowy. Naszym celem jest nawiązanie współpracy w zakresie kontraktowej produkcji suplementów diety i kosmetyków. Dla naszych Klientów mamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, będące podstawą utrzymania wzorowych i długotrwałych relacji biznesowych. Świadczone usługi związane z kontraktową produkcją suplementów diety i kosmetyków oparte są na współpracy z partnerami z całej Europy. Dzięki temu możemy zaoferować realizację zamówień w bardzo korzystnych cenach zarówno na same surowce, opakowania jak i gotowy produkt. Dostosowujemy zakres usługi zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy.

W ramach podjętej współpracy suplementy diety wytwarzamy zarówno w formie stałej (kapsułki, tabletki, proszek), jak i płynnej (syropy, krople).

Pod marką własną Klienta oferujemy również produkty kosmetyczne w formie kremów, maści, żeli, balsamów czy olejków.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które poszukują kompleksowej usługi pozwalającej zarówno opracować skład produktu, wyprodukować, jak i opakować i konfekcjonować zamówiony produkt. Jednocześnie możemy zaproponować współpracę na poszczególną usługę od konfekcjonowania z naszych surowców jak i powierzonych przez Klienta, po sprzedaż samych surowców czy opakowań.

Biovic Pharm to najlepszy wybór dla stworzenia nowej marki produktu!