• Co to jest produkcja kontraktowa?

Produkcja kontraktowa to tak naprawdę outsourcing procesu produkcyjnego. Jest to proces wytwarzania produktu przez jeden podmiot (posiadający odpowiedni sprzęt, wyspecjalizowaną wiedzę oraz halę produkcyjną) na zlecenie drugiego podmiotu, który takimi zasobami nie dysponuje.

  • Od czego powinna się rozpocząć produkcja kontraktowa?

Produkcja kontraktowa najczęściej zaczyna się od skierowania zapytania przez podmiot zainteresowany produkcją do firmy produkcyjnej, określanej jako producent kontraktowy. Takie zapytanie powinno przede wszystkim zawierać koncepcję danego produktu – jego formułę oraz opakowanie, a także planowaną wielkość zamówienia. Po ustaleniu wszelkich szczegółów i podpisaniu stosownej umowy, producent kontraktowy przechodzi do procesu produkcyjnego deklarując dostępność gotowego produktu w ustalonym terminie.

  • Jakie gałęzie produkcji kontaktowej oferuje Biovic Pharm?

Nasze zaplecze technologiczne oraz wiedza specjalistyczna jaką dysponujemy sprawiają, że w ramach współpracy z naszą firmą możliwa jest zarówno produkcja kontraktowa suplementów diety (także vege), jak i produkcja kontraktowa kosmetyków (także naturalnych).

  • Jakie formy produktów oferuje producent kontraktowy Biovic Pharm w ramach produkcji kontraktowej?

Na bazie naszego doświadczenia oraz zleceń klientów, produkcja kontaktowa w Biovic Pharm obejmuje przede wszystkim suplementy diety w formie tabletek musujących, suplementy diety w formie żelków m.in. z melatoniną, witaminami oraz ekstraktami roślinnymi oraz żelków vege, suplementy diety w płynie (w tym koncentraty i shoty), suplementy diety w formie tabletek, kapsułek w blistrach oraz we fiolkach, jak również kosmetyki. W przypadku kosmetyków proponujemy m.in. balsamy, kremy, szampony, peelingi, pasty do zębów, kremy do rąk z wit. A+E, żele do higieny intymnej, żel z kasztanowcem oraz ciekłą parafinę.  Jeśli jesteś zainteresowany inną formą produktu – skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na sprzedaz@biovicpharm.pl

  • Na co mogę liczyć zlecając produkcję kontraktową Biovic Pharm?

Jako producent kontraktowy, Biovic Pharm oferuje swoim klientom opracowanie receptury i składu zleconego produktu. Zapewniamy dostosowanie wielkości produkcji do indywidualnego zapotrzebowania klienta, a także szybki termin realizacji zleceń (także tych największych). Po naszej stronie jest także przygotowanie etykiet, opakowań, konfekcjonowanie, jak również logistyka oraz transport gotowych produktów. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie.

  • Dlaczego warto współpracować z Biovic Pharm?

Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim bogatą ofertę produktową oraz krótki czas realizacji zleceń. To, co doceniają nasi klienci to również niskie minimum zamówieniowe. 

  • Jak mogę uzyskać więcej informacji na temat możliwości współpracy z Biovic Pharm w ramach produkcji kontraktowej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produkcji kontraktowej w Biovic Pharm, zapraszamy do kontaktu drogą mailową. Wyślij do nas wiadomość na adres sprzedaz@biovicpharm.pl