Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych partnerów biznesowych, w Biovic Pharm oferujemy najróżniejsze formy produkcji kontraktowej. Dostosowujemy je przede wszystkim do rodzaju produktu końcowego, jego gramatury, przeznaczenia, jak i łatwości korzystania z niego przez docelowego konsumenta

Dostępne formy produkcji kontraktowej w Biovic Pharm

Oferowane przez nas formy produkcji kontraktowej podzieliliśmy na 5 grup uwzględniając rodzaj produktu, jaki ma zostać wytworzony. Są to:

  1. Suplementy diety w formie tabletek musujących – to okrągłe tabletki, które łatwo rozpuszczają się w wodzie. Zamknięte są najczęściej z specjalnym, szczelnym opakowaniu o kształcie tuby.
  2. Suplementy diety w formie tabletek lub kapsułek – mowa tu o tabletkach i kapsułkach, które pakowane i przechowywane są w blistrach lub w szczelnie zamkniętych fiolkach.
  3. Suplementy diety w formie żelków – to wbrew pozorom dość obszerna forma produkcji kontraktowej, pod którą kryją się m.in. żelki vege, żelki z ekstraktami roślinnymi czy np. żelki z melatoniną lub witaminami.
  4. Suplementy diety w płynie – zapewne słusznie kojarzone jako wszelkiego rodzaju syropy, koncentraty, nalewki lub popularne w ostatnim czasie shoty.
  5. Kosmetyki – czyli forma, której nie trzeba przedstawiać, gdyż kryje w sobie tak naprawdę większość dostępnych na rynku rodzajów produktów kosmetycznych. Mogą to być zarówno balsamy, kremy (w tym kremy do rąk z witaminą A+E), żele (także żel z kasztanowcem), peelingi, szampony, żele do higieny intymnej, mydła w płynie, pasty do zębów, jak również ciekła parafina.
formy produkcji kontraktowej suplementów kosmetyków

Wybór formy produkcji kontraktowej

Do każdego zlecenia w ramach produkcji kontraktowej podchodzimy indywidualnie, oferując nasze usługi na każdym etapie procesu. Wielu naszych partnerów powierza nam kompleksową produkcję suplementów diety i kosmetyków bazując na naszym doświadczeniu oraz posiadanej przez nas wiedzy specjalistycznej. Po naszej stronie jako producenta kontraktowego może być nie tylko opracowanie receptury czy składu produktu, ale także wybór właściwej formy produkcji, zaprojektowanie i wytworzenie samego opakowania, jak i etykiety. Biovic Pharm może również zająć się konfekcjonowaniem, logistyką i transportem na najwyższym poziomie. Zapraszamy więc do współpracy, a w przypadku pytań lub wątpliwości – do kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.